Littelfuse Inc. PR103J62
Numero parte
PR103J62
Produttore
Littelfuse Inc.
Categoria:
Temperatursensoren – NTC-Thermistoren
Imballaggio
Scheda tecnica
PR103J62.pdf
Descrizione
NTC THERMISTOR 10K OHM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PR103J62 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PR103J62 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PR103J62?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PR103J62.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as PR103J62 pin diagram, PR103J62 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PR PR PR PR PR
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
ResistanceinOhms@25°C 10k 10k 10k 10k 10k
ResistanceTolerance ±0.05°C ±0.05°C ±0.05°C ±0.05°C ±0.05°C
BValueTolerance - - - - -
B0/50 3892K 3892K 3892K 3892K 3892K
B25/50 - - - - -
B25/75 - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 80°C -55°C ~ 80°C -55°C ~ 80°C -55°C ~ 80°C -55°C ~ 80°C
Power-Max 30 mW 30 mW 30 mW 30 mW 30 mW
Length-LeadWire 1.50 (38.10mm) 1.50 (38.10mm) 1.50 (38.10mm) 1.50 (38.10mm) 1.50 (38.10mm)