Brady Corporation PS-125-150-GR
Numero parte
PS-125-150-GR
Produttore
Brady Corporation
Categoria:
Etiketten, Beschriftungen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PS-125-150-GR.pdf
Descrizione
SLEEVE, 0.125 IN DIA X 1.5 IN W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PS-125-150-GR on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PS-125-150-GR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PS-125-150-GR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PS-125-150-GR.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Brady Corporation Brady Corporation Brady Corporation Brady Corporation Brady Corporation
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PermaSleeve® PermaSleeve® PermaSleeve® PermaSleeve® PermaSleeve®
ProductStatus Active Active Active Active Active
LabelType Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable
LabelSize 1.50 W x 0.13 Dia (38.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.11 (1.2mm ~ 2.8mm) 1.50 W x 0.13 Dia (38.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.11 (1.2mm ~ 2.8mm) 1.50 W x 0.13 Dia (38.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.11 (1.2mm ~ 2.8mm) 1.50 W x 0.13 Dia (38.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.11 (1.2mm ~ 2.8mm) 1.50 W x 0.13 Dia (38.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.05 ~ 0.11 (1.2mm ~ 2.8mm)