Brady Corporation PS-C-1500-YL
Numero parte
PS-C-1500-YL
Produttore
Brady Corporation
Categoria:
Etiketten, Beschriftungen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PS-C-1500-YL.pdf
Descrizione
HEAT SHRINK TUBING, 1.5 IN DIA X
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PS-C-1500-YL on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PS-C-1500-YL price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PS-C-1500-YL?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PS-C-1500-YL.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Brady Corporation Brady Corporation Brady Corporation Brady Corporation Brady Corporation
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series PermaSleeve® PermaSleeve® PermaSleeve® PermaSleeve® PermaSleeve®
ProductStatus Active Active Active Active Active
LabelType Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable
LabelSize 1.50 W x 0.60 Dia (38.1mm x 15.2mm); Cable O.D. 0.50 ~ 1.45 (12.7mm ~ 36.8mm) 1.50 W x 0.60 Dia (38.1mm x 15.2mm); Cable O.D. 0.50 ~ 1.45 (12.7mm ~ 36.8mm) 1.50 W x 0.60 Dia (38.1mm x 15.2mm); Cable O.D. 0.50 ~ 1.45 (12.7mm ~ 36.8mm) 1.50 W x 0.60 Dia (38.1mm x 15.2mm); Cable O.D. 0.50 ~ 1.45 (12.7mm ~ 36.8mm) 1.50 W x 0.60 Dia (38.1mm x 15.2mm); Cable O.D. 0.50 ~ 1.45 (12.7mm ~ 36.8mm)