Brady Corporation PSHT-094-175-YL
Numero parte
PSHT-094-175-YL
Produttore
Brady Corporation
Categoria:
Etiketten, Beschriftungen
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PSHT-094-175-YL.pdf
Descrizione
SLEEVE, 0.094 IN DIA X 1.75 IN W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PSHT-094-175-YL on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PSHT-094-175-YL price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PSHT-094-175-YL?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Brady Corporation Brady Corporation Brady Corporation Brady Corporation Brady Corporation
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
LabelType Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable
LabelSize 1.75 W x 0.09 Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.03 ~ 0.08 (0.8mm ~ 2.0mm) 1.75 W x 0.09 Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.03 ~ 0.08 (0.8mm ~ 2.0mm) 1.75 W x 0.09 Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.03 ~ 0.08 (0.8mm ~ 2.0mm) 1.75 W x 0.09 Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.03 ~ 0.08 (0.8mm ~ 2.0mm) 1.75 W x 0.09 Dia (44.5mm x 2.4mm); Cable O.D. 0.03 ~ 0.08 (0.8mm ~ 2.0mm)