PSR033US0630X.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PSR033US0630X.
| Immagine |
| Package/Case | - | - | - | - | - |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | POWR-SPEED® PSR | POWR-SPEED® PSR | POWR-SPEED® PSR | POWR-SPEED® PSR | POWR-SPEED® PSR |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Bolt Mount | Bolt Mount | Bolt Mount | Bolt Mount | Bolt Mount |
| FuseType | Square | Square | Square | Square | Square |
| CurrentRating(Amps) | 630A | 630A | 630A | 630A | 630A |
| VoltageRating-AC | 700 V | 700 V | 700 V | 700 V | 700 V |
| VoltageRating-DC | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V | 600 V |