Bourns Inc. PTE60-122C-103B2
Numero parte
PTE60-122C-103B2
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Schiebepotentiometer
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PTE60-122C-103B2.pdf
Descrizione
SLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 60MM