Nexperia USA Inc. PTVS26VS1UR/8X
Numero parte
PTVS26VS1UR/8X
Produttore
Nexperia USA Inc.
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
SOD-123W
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PTVS26VS1UR/8X.pdf
Descrizione
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SOD123W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PTVS26VS1UR/8X on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PTVS26VS1UR/8X price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PTVS26VS1UR/8X?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc. Nexperia USA Inc.
Package/Case SOD-123W SOD-123W SOD-123W SOD-123W SOD-123W
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels 1 1 1 1 1
BidirectionalChannels - - - - -
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 26V 26V 26V 26V 26V
Voltage-Breakdown(Min) 28.9V 28.9V 28.9V 28.9V 28.9V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 42.1V 42.1V 42.1V 42.1V 42.1V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 9.5A 9.5A 9.5A 9.5A 9.5A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W