CUI Inc. PYB15-Q24-D12
Numero parte
PYB15-Q24-D12
Produttore
CUI Inc.
Categoria:
DC/DC-Wandler
Imballaggio
6-DIP Module
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.PYB15-Q24-D12.pdf
Descrizione
DC DC CONVERTER +/-12V 15W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order PYB15-Q24-D12 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the PYB15-Q24-D12 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of PYB15-Q24-D12?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PYB15-Q24-D12.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore CUI Inc. CUI Inc. CUI Inc. CUI Inc. CUI Inc.
Package/Case 6-DIP Module 6-DIP Module 6-DIP Module 6-DIP Module 6-DIP Module
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series PYB15 (15W) PYB15 (15W) PYB15 (15W) PYB15 (15W) PYB15 (15W)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 2 2 2 2 2
Voltage-Input(Min) 9V 9V 9V 9V 9V
Voltage-Input(Max) 36V 36V 36V 36V 36V
Voltage-Output1 12V 12V 12V 12V 12V
Voltage-Output2 -12V -12V -12V -12V -12V
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 625mA, 625mA 625mA, 625mA 625mA, 625mA 625mA, 625mA 625mA, 625mA
Power(Watts) 15 W 15 W 15 W 15 W 15 W
Voltage-Isolation 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV 1.5 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
Efficiency 88% 88% 88% 88% 88%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 2.00 L x 1.00 W x 0.47 H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm) 2.00 L x 1.00 W x 0.47 H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm) 2.00 L x 1.00 W x 0.47 H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm) 2.00 L x 1.00 W x 0.47 H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm) 2.00 L x 1.00 W x 0.47 H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)