Amphenol Custom Cable Q-0805500080.5M
Numero parte
Q-0805500080.5M
Produttore
Amphenol Custom Cable
Categoria:
Koaxialkabel (HF)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.Q-0805500080.5M.pdf
Descrizione
CBL ASSY BNC-TNC J-P RG58 19.69
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order Q-0805500080.5M on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the Q-0805500080.5M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of Q-0805500080.5M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Style BNC to TNC BNC to TNC BNC to TNC BNC to TNC BNC to TNC
1stConnector BNC Jack BNC Jack BNC Jack BNC Jack BNC Jack
1stContactGender Female Female Female Female Female
1stConnectorMountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
2ndConnector TNC Plug TNC Plug TNC Plug TNC Plug TNC Plug
2ndContactGender Male Male Male Male Male
2ndConnectorMountingFeature - - - - -
Length 19.69 (500.00mm) 19.69 (500.00mm) 19.69 (500.00mm) 19.69 (500.00mm) 19.69 (500.00mm)
CableType RG-58 RG-58 RG-58 RG-58 RG-58
CableImpedance - - - - -
ConnectorImpedance - - - - -
OverallImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency-Max 4 GHz 4 GHz 4 GHz 4 GHz 4 GHz