Amphenol Custom Cable Q-2P02P0005009I
Numero parte
Q-2P02P0005009I
Produttore
Amphenol Custom Cable
Categoria:
Koaxialkabel (HF)
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.Q-2P02P0005009I.pdf
Descrizione
SMA-RJB/SMA-RJB G316 9I
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order Q-2P02P0005009I on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the Q-2P02P0005009I price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of Q-2P02P0005009I?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Style SMA to SMA SMA to SMA SMA to SMA SMA to SMA SMA to SMA
1stContactGender Female Female Female Female Female
1stConnectorMountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
2ndContactGender Female Female Female Female Female
2ndConnectorMountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Length 9.000 (228.60mm) 9.000 (228.60mm) 9.000 (228.60mm) 9.000 (228.60mm) 9.000 (228.60mm)
CableType RG-316 RG-316 RG-316 RG-316 RG-316
CableImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
ConnectorImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
OverallImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency-Max 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz 3 GHz