RDC60-273K-RC.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RDC60-273K-RC.
| Immagine |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RDC60 | RDC60 | RDC60 | RDC60 | RDC60 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 27 mH | 27 mH | 27 mH | 27 mH | 27 mH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 1.7 A | 1.7 A | 1.7 A | 1.7 A | 1.7 A |
| Current-Saturation(Isat) | 1.6A | 1.6A | 1.6A | 1.6A | 1.6A |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 3.71Ohm Max | 3.71Ohm Max | 3.71Ohm Max | 3.71Ohm Max | 3.71Ohm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz |