Bulgin RFAA185P350J
Numero parte
RFAA185P350J
Produttore
Bulgin
Categoria:
Koaxialsteckverbinder (HF) – Adapter
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RFAA185P350J.pdf
Descrizione
ADAPT 1.85MM J TO 3.5MM J
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RFAA185P350J on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RFAA185P350J price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RFAA185P350J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RFAA185P350J.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine RFAABNCPSMAJ RFAABNCJSMAP RFAABNCPSMAP RFAABNCJSMAJ RFAASMAPSMAJ
Numero parte RFAABNCPSMAJ RFAABNCJSMAP RFAABNCPSMAP RFAABNCJSMAJ RFAASMAPSMAJ
Produttore Bulgin Bulgin Bulgin Bulgin Bulgin
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
AdapterType Plug to Jack Plug to Jack Plug to Jack Plug to Jack Plug to Jack
ConversionType Between Series Between Series Between Series Between Series Between Series
AdapterSeries 1.85mm to 3.5mm 1.85mm to 3.5mm 1.85mm to 3.5mm 1.85mm to 3.5mm 1.85mm to 3.5mm
CenterGender Female to Male Female to Male Female to Male Female to Male Female to Male
ConvertFrom(AdapterEnd) 1.85mm Plug, Male Pin 1.85mm Plug, Male Pin 1.85mm Plug, Male Pin 1.85mm Plug, Male Pin 1.85mm Plug, Male Pin
ConvertTo(AdapterEnd) 3.5mm Jack, Female Socket 3.5mm Jack, Female Socket 3.5mm Jack, Female Socket 3.5mm Jack, Female Socket 3.5mm Jack, Female Socket
Impedance 50Ohm 50Ohm 50Ohm 50Ohm 50Ohm
Style Straight Straight Straight Straight Straight
MountingFeature - - - - -
Frequency-Max 65 GHz 65 GHz 65 GHz 65 GHz 65 GHz