Susumu RG2012V-4991-W-T5
Numero parte
RG2012V-4991-W-T5
Produttore
Susumu
Categoria:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Imballaggio
0805 (2012 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RG2012V-4991-W-T5.pdf
Descrizione
RES SMD 4.99KOHM 0.05% 1/8W 0805
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RG2012V-4991-W-T5 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RG2012V-4991-W-T5 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RG2012V-4991-W-T5?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore Susumu Susumu Susumu Susumu Susumu
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series RG RG RG RG RG
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 4.99 kOhms 4.99 kOhms 4.99 kOhms 4.99 kOhms 4.99 kOhms
Tolerance ±0.05% ±0.05% ±0.05% ±0.05% ±0.05%
Power(Watts) 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W 0.125W, 1/8W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
TemperatureCoefficient ±5ppm/°C ±5ppm/°C ±5ppm/°C ±5ppm/°C ±5ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
Size/Dimension 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)
Height-Seated(Max) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm) 0.020 (0.50mm)