Bourns Inc. RL110S-220M
Numero parte
RL110S-220M
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Vertical Cylinder, 4 Leads
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RL110S-220M.pdf
Descrizione
FIXED IND 22UH 2.6A 42 MOHM TH