TE Connectivity Passive Product RL73H3AR82FTE
Numero parte
RL73H3AR82FTE
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Imballaggio
2512 (6432 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RL73H3AR82FTE.pdf
Descrizione
RES 0.82 OHM 1% 1W 2512