Bourns Inc. RL824-220K-RC
Numero parte
RL824-220K-RC
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Vertical Cylinder
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RL824-220K-RC.pdf
Descrizione
FIXED IND 22UH 1.7A 76 MOHM TH