Bourns Inc. RLB1314-101KL
Numero parte
RLB1314-101KL
Produttore
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Radial, Vertical Cylinder
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RLB1314-101KL.pdf
Descrizione
FIXED IND 100UH 1A 120 MOHM TH