Rohm Semiconductor RLZTE-115.1A
Numero parte
RLZTE-115.1A
Produttore
Rohm Semiconductor
Categoria:
Dioden – Zener – Einzeldioden
Imballaggio
DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RLZTE-115.1A.pdf
Descrizione
DIODE ZENER 5.1V 500MW LLDS
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RLZTE-115.1A on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RLZTE-115.1A price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RLZTE-115.1A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RLZTE-115.1A.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
Part Status Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Power - Max 500 mW 500 mW 500 mW 500 mW 500 mW
Mounting Type Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Package / Case 20 Ohms 20 Ohms 20 Ohms 20 Ohms 20 Ohms
Impedance (Max) (Zzt) - - - - -
Operating Temperature 5.1 V 5.1 V 5.1 V 5.1 V 5.1 V
Supplier Device Package 5 µA @ 1.5 V 5 µA @ 1.5 V 5 µA @ 1.5 V 5 µA @ 1.5 V 5 µA @ 1.5 V