CAL-CHIP ELECTRONICS, INC. RM25F8200CT-U
Numero parte
RM25F8200CT-U
Produttore
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
Categoria:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Imballaggio
2512 (6432 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RM25F8200CT-U.pdf
Descrizione
RES2512 1% 820 OHM 3W
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RM25F8200CT-U on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RM25F8200CT-U price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RM25F8200CT-U?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RM25F8200CT-U.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series RM RM RM RM RM
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 820 Ohms 820 Ohms 820 Ohms 820 Ohms 820 Ohms
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
Power(Watts) 3W 3W 3W 3W 3W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.250 L x 0.126 W (6.35mm x 3.20mm) 0.250 L x 0.126 W (6.35mm x 3.20mm) 0.250 L x 0.126 W (6.35mm x 3.20mm) 0.250 L x 0.126 W (6.35mm x 3.20mm) 0.250 L x 0.126 W (6.35mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm) 0.047 (1.20mm)