RN-123.3S/P.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RN-123.3S/P.
| Immagine |
| Produttore | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power | Recom Power |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | ECONOLINE RN (1.25W) | ECONOLINE RN (1.25W) | ECONOLINE RN (1.25W) | ECONOLINE RN (1.25W) | ECONOLINE RN (1.25W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 10.8V | 10.8V | 10.8V | 10.8V | 10.8V |
| Voltage-Input(Max) | 13.2V | 13.2V | 13.2V | 13.2V | 13.2V |
| Voltage-Output1 | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 378mA | 378mA | 378mA | 378mA | 378mA |
| Power(Watts) | 1.25 W | 1.25 W | 1.25 W | 1.25 W | 1.25 W |
| Voltage-Isolation | 1 kV | 1 kV | 1 kV | 1 kV | 1 kV |
| Features | SCP | SCP | SCP | SCP | SCP |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Efficiency | 70% | 70% | 70% | 70% | 70% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.50 L x 0.40 W x 0.30 H (12.8mm x 10.1mm x 7.6mm) | 0.50 L x 0.40 W x 0.30 H (12.8mm x 10.1mm x 7.6mm) | 0.50 L x 0.40 W x 0.30 H (12.8mm x 10.1mm x 7.6mm) | 0.50 L x 0.40 W x 0.30 H (12.8mm x 10.1mm x 7.6mm) | 0.50 L x 0.40 W x 0.30 H (12.8mm x 10.1mm x 7.6mm) |