TE Connectivity Passive Product RN73C2A49K9BTDF
Numero parte
RN73C2A49K9BTDF
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Imballaggio
0805 (2012 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RN73C2A49K9BTDF.pdf
Descrizione
RES SMD 49.9KOHM 0.1% 1/10W 0805
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RN73C2A49K9BTDF on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RN73C2A49K9BTDF price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RN73C2A49K9BTDF?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series RN73, Holsworthy RN73, Holsworthy RN73, Holsworthy RN73, Holsworthy RN73, Holsworthy
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 49.9 kOhms 49.9 kOhms 49.9 kOhms 49.9 kOhms 49.9 kOhms
Tolerance ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1%
Power(Watts) 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±10ppm/°C ±10ppm/°C ±10ppm/°C ±10ppm/°C ±10ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)
Height-Seated(Max) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm) 0.026 (0.65mm)