RNF14BTE77K7.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RNF14BTE77K7.
| Immagine |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Series | RNF | RNF | RNF | RNF | RNF |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 77.7 kOhms | 77.7 kOhms | 77.7 kOhms | 77.7 kOhms | 77.7 kOhms |
| Tolerance | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% |
| Power(Watts) | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W |
| Composition | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film |
| TemperatureCoefficient | ±25ppm/°C | ±25ppm/°C | ±25ppm/°C | ±25ppm/°C | ±25ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.093 Dia x 0.250 L (2.35mm x 6.35mm) | 0.093 Dia x 0.250 L (2.35mm x 6.35mm) | 0.093 Dia x 0.250 L (2.35mm x 6.35mm) | 0.093 Dia x 0.250 L (2.35mm x 6.35mm) | 0.093 Dia x 0.250 L (2.35mm x 6.35mm) |