TE Connectivity Passive Product ROX5SSJ15R
Numero parte
ROX5SSJ15R
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ROX5SSJ15R.pdf
Descrizione
RES 15 OHM 5% 5W AXIAL