TE Connectivity Passive Product ROX5SSJ1K2
Numero parte
ROX5SSJ1K2
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ROX5SSJ1K2.pdf
Descrizione
RES 1.2K OHM 5% 5W AXIAL