TE Connectivity Passive Product ROX8J1K6
Numero parte
ROX8J1K6
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ROX8J1K6.pdf
Descrizione
RES 1.6K OHM 5% 8W AXIAL