TE Connectivity Passive Product ROX8J560R
Numero parte
ROX8J560R
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ROX8J560R.pdf
Descrizione
RES 560 OHM 5% 8W AXIAL