TE Connectivity Passive Product ROX8J75R
Numero parte
ROX8J75R
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ROX8J75R.pdf
Descrizione
RES 75 OHM 5% 8W AXIAL