TE Connectivity Passive Product ROX8J82R
Numero parte
ROX8J82R
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ROX8J82R.pdf
Descrizione
RES 82 OHM 5% 8W AXIAL