TE Connectivity Passive Product ROX9J12K
Numero parte
ROX9J12K
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ROX9J12K.pdf
Descrizione
RES 12K OHM 5% 9W AXIAL