TE Connectivity Passive Product ROX9J1K5
Numero parte
ROX9J1K5
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ROX9J1K5.pdf
Descrizione
RES 1.5K OHM 5% 9W AXIAL