TE Connectivity Passive Product ROX9J33K
Numero parte
ROX9J33K
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ROX9J33K.pdf
Descrizione
RES 33K OHM 5% 9W AXIAL