TE Connectivity Passive Product ROX9J39K
Numero parte
ROX9J39K
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ROX9J39K.pdf
Descrizione
RES 39K OHM 5% 9W AXIAL