TE Connectivity Passive Product ROX9J680R
Numero parte
ROX9J680R
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ROX9J680R.pdf
Descrizione
RES 680 OHM 5% 9W AXIAL