TE Connectivity Passive Product ROX9J68R
Numero parte
ROX9J68R
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.ROX9J68R.pdf
Descrizione
RES 68 OHM 5% 9W AXIAL