TE Connectivity Passive Product RR02J120RTB
Numero parte
RR02J120RTB
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RR02J120RTB.pdf
Descrizione
RES 120 OHM 5% 2W AXIAL