TE Connectivity Passive Product RR02J270KTB
Numero parte
RR02J270KTB
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RR02J270KTB.pdf
Descrizione
RES 270K OHM 5% 2W AXIAL