RSP-200-2.5.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RSP-200-2.5.
| Immagine |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RSP-200 (200W) | RSP-200 (200W) | RSP-200 (200W) | RSP-200 (200W) | RSP-200 (200W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC | 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC | 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC | 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC | 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC |
| Voltage-Output1 | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 40 A | 40 A | 40 A | 40 A | 40 A |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 100W | 100W | 100W | 100W | 100W |
| Voltage-Isolation | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV |
| Efficiency | 79.5% | 79.5% | 79.5% | 79.5% | 79.5% |