RSSD50373AR680MB01.pdf
| Immagine |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | RSSD | RSSD | RSSD | RSSD | RSSD |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 680 mOhms | 680 mOhms | 680 mOhms | 680 mOhms | 680 mOhms |
| Power(Watts) | 600 W | 600 W | 600 W | 600 W | 600 W |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| AdjustmentType | Slide | Slide | Slide | Slide | Slide |
| Diameter | 2.087 OD, 1.067 ID (53.00mm x 27.10mm) | 2.087 OD, 1.067 ID (53.00mm x 27.10mm) | 2.087 OD, 1.067 ID (53.00mm x 27.10mm) | 2.087 OD, 1.067 ID (53.00mm x 27.10mm) | 2.087 OD, 1.067 ID (53.00mm x 27.10mm) |
| Length | 14.685 (373.00mm) | 14.685 (373.00mm) | 14.685 (373.00mm) | 14.685 (373.00mm) | 14.685 (373.00mm) |