Yageo RT0603BRD073K32L
Numero parte
RT0603BRD073K32L
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RT0603BRD073K32L.pdf
Descrizione
RES SMD 3.32KOHM 0.1% 1/10W 0603
Product details
1. How to order RT0603BRD073K32L on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RT0603BRD073K32L price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RT0603BRD073K32L?
Resistance 3.32 kOhms 3.32 kOhms 3.32 kOhms 3.32 kOhms 3.32 kOhms
Tolerance ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1%
Power(Watts) 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W 0.1W, 1/10W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
Features - - - - -
TemperatureCoefficient ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings - - - - -
Size/Dimension 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm) 0.063 L x 0.031 W (1.60mm x 0.80mm)
Height-Seated(Max) 0.022 (0.55mm) 0.022 (0.55mm) 0.022 (0.55mm) 0.022 (0.55mm) 0.022 (0.55mm)