RT9058-33GV.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RT9058-33GV.
| Immagine |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| OutputConfiguration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| NumberofRegulators | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Max) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 0.5V @ 10mA | 0.5V @ 10mA | 0.5V @ 10mA | 0.5V @ 10mA | 0.5V @ 10mA |
| Current-Output | 100mA | 100mA | 100mA | 100mA | 100mA |
| Current-Quiescent(Iq) | 3.5 µA | 3.5 µA | 3.5 µA | 3.5 µA | 3.5 µA |
| Current-Supply(Max) | 5 µA | 5 µA | 5 µA | 5 µA | 5 µA |
| PSRR | 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz) | 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz) | 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz) | 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz) | 70dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz) |