RT9261B-33GB.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RT9261B-33GB.
| Immagine |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Function | Step-Up | Step-Up | Step-Up | Step-Up | Step-Up |
| OutputConfiguration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| Topology | Boost | Boost | Boost | Boost | Boost |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 1V | 1V | 1V | 1V | 1V |
| Voltage-Input(Max) | 7V | 7V | 7V | 7V | 7V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 400mA | 400mA | 400mA | 400mA | 400mA |
| Frequency-Switching | 190kHz | 190kHz | 190kHz | 190kHz | 190kHz |
| SynchronousRectifier | No | No | No | No | No |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 85°C | -20°C ~ 85°C | -20°C ~ 85°C | -20°C ~ 85°C | -20°C ~ 85°C |