TDK-Lambda Americas Inc RTHB-5100
Numero parte
RTHB-5100
Produttore
TDK-Lambda Americas Inc
Categoria:
Netzfiltermodule
Imballaggio
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.RTHB-5100.pdf
Descrizione
LINE FILTER 500VDC/VAC 100A CHAS
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order RTHB-5100 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the RTHB-5100 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of RTHB-5100?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RTHB-5100.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as RTHB-5100 pin diagram, RTHB-5100 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series RTHB RTHB RTHB RTHB RTHB
ProductStatus Active Active Active Active Active
Configuration Two Stage Two Stage Two Stage Two Stage Two Stage
Voltage-RatedDC 500V 500V 500V 500V 500V
Voltage-RatedAC 500V 500V 500V 500V 500V
Voltage-RatedAC(PhasetoGround/Neutral) - - - - -
Voltage-RatedAC(PhasetoPhase) - - - - -
Current 100 A 100 A 100 A 100 A 100 A
Frequency-Operating - - - - -
Applications General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose General Purpose
ApprovalAgency EN, UL EN, UL EN, UL EN, UL EN, UL
OperatingTemperature -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C