API Delevan Inc. S0402-15NF1D
Numero parte
S0402-15NF1D
Produttore
API Delevan Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
0402 (1005 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.S0402-15NF1D.pdf
Descrizione
FIXED IND 15NH 475MA 220MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order S0402-15NF1D on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the S0402-15NF1D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S0402-15NF1D?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S0402-15NF1D.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series S0402 S0402 S0402 S0402 S0402
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Alumina Alumina Alumina Alumina Alumina
Inductance 15 nH 15 nH 15 nH 15 nH 15 nH
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
CurrentRating(Amps) 475 mA 475 mA 475 mA 475 mA 475 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 220mOhm Max 220mOhm Max 220mOhm Max 220mOhm Max 220mOhm Max
Q@Freq 23 @ 250MHz 23 @ 250MHz 23 @ 250MHz 23 @ 250MHz 23 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 3.28GHz 3.28GHz 3.28GHz 3.28GHz 3.28GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz