API Delevan Inc. S1008R-331G
Numero parte
S1008R-331G
Produttore
API Delevan Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
1008 (2520 Metric)
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.S1008R-331G.pdf
Descrizione
FIXED IND 330NH 865MA 150MOHM SM
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order S1008R-331G on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the S1008R-331G price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S1008R-331G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S1008R-331G.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Produttore API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series S1008R S1008R S1008R S1008R S1008R
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 330 nH 330 nH 330 nH 330 nH 330 nH
Tolerance ±2% ±2% ±2% ±2% ±2%
CurrentRating(Amps) 865 mA 865 mA 865 mA 865 mA 865 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max 150mOhm Max
Q@Freq 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 293MHz 293MHz 293MHz 293MHz 293MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz