S-817B45AMC-CXIT2U.pdf
| Immagine |
| Produttore | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. |
| Series | S-817 | S-817 | S-817 | S-817 | S-817 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| OutputConfiguration | Positive | Positive | Positive | Positive | Positive |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| NumberofRegulators | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Max) | 10V | 10V | 10V | 10V | 10V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 4.5V | 4.5V | 4.5V | 4.5V | 4.5V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 0.27V @ 10mA | 0.27V @ 10mA | 0.27V @ 10mA | 0.27V @ 10mA | 0.27V @ 10mA |
| Current-Output | 65mA | 65mA | 65mA | 65mA | 65mA |