Vishay General Semiconductor - Diodes Division SA33C-E3/73
Numero parte
SA33C-E3/73
Produttore
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Categoria:
TVS - Dioden
Imballaggio
DO-204AC, DO-15, Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SA33C-E3/73.pdf
Descrizione
TVS DIODE 33VWM 59VC DO204AC
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SA33C-E3/73 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SA33C-E3/73 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SA33C-E3/73?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SA33C-E3/73.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB) Tape & Box (TB)
Series TransZorb® TransZorb® TransZorb® TransZorb® TransZorb®
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 33V 33V 33V 33V 33V
Voltage-Breakdown(Min) 36.7V 36.7V 36.7V 36.7V 36.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 59V 59V 59V 59V 59V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 8.5A 8.5A 8.5A 8.5A 8.5A
Power-PeakPulse 500W 500W 500W 500W 500W