TE Connectivity Passive Product SBC81K2J
Numero parte
SBC81K2J
Produttore
TE Connectivity Passive Product
Categoria:
Bedrahtungswiderstände
Imballaggio
Axial
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SBC81K2J.pdf
Descrizione
RES 1.2K OHM 5% 9W AXIAL