TE Connectivity Passive Product SBCHE44K7J
Numero parte
SBCHE44K7J
Imballaggio
Axial, Radial Formed
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SBCHE44K7J.pdf
Descrizione
RES 4.7K OHM 5% 4W AXIAL