Signal Transformer SC3DM-222
Numero parte
SC3DM-222
Produttore
Signal Transformer
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SC3DM-222.pdf
Descrizione
FIXED IND 2.2MH 170MA 9.2OHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SC3DM-222 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SC3DM-222 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SC3DM-222?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SC3DM-222.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SC3DM-222 pin diagram, SC3DM-222 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine SC3DM-101 SC3DM-102 SC3DM-151 SC3DM-152 SC3DM-221
Numero parte SC3DM-101 SC3DM-102 SC3DM-151 SC3DM-152 SC3DM-221
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SC3DM SC3DM SC3DM SC3DM SC3DM
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 2.2 mH 2.2 mH 2.2 mH 2.2 mH 2.2 mH
Tolerance ±30% ±30% ±30% ±30% ±30%
CurrentRating(Amps) 170 mA 170 mA 170 mA 170 mA 170 mA
Current-Saturation(Isat) 7mA 7mA 7mA 7mA 7mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 9.2Ohm Max 9.2Ohm Max 9.2Ohm Max 9.2Ohm Max 9.2Ohm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz