Signal Transformer SC63LCB-390
Numero parte
SC63LCB-390
Produttore
Signal Transformer
Categoria:
Festinduktivitäten
Imballaggio
Nonstandard
Scheda tecnica
Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.SC63LCB-390.pdf
Descrizione
FIXED IND 39UH 1.21A 188MOHM SMD
Quantità
Pagamento
payment
Spedizione
payment
Product details
1. How to order SC63LCB-390 on Fudong Communication (Shenzhen) Group Co., Ltd.?
3. Are the SC63LCB-390 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SC63LCB-390?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SC63LCB-390.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Immagine SC63LCB-100 SC63LCB-101 SC63LCB-120 SC63LCB-150 SC63LCB-151
Numero parte SC63LCB-100 SC63LCB-101 SC63LCB-120 SC63LCB-150 SC63LCB-151
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SC63LCB SC63LCB SC63LCB SC63LCB SC63LCB
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core - - - - -
Inductance 39 µH 39 µH 39 µH 39 µH 39 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 1.21 A 1.21 A 1.21 A 1.21 A 1.21 A
Current-Saturation(Isat) 580mA 580mA 580mA 580mA 580mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 188mOhm Max 188mOhm Max 188mOhm Max 188mOhm Max 188mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz